به ما ملحق شو!
تماس با ما!
ما رو دنبال کن!
استفاده غیر تجاری
رنگ خود را انتخاب کنید

معرفی آژانس مسافرتی گردش

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی گردش  با دارا بودن مجوز های بند الف (سازمان هواپیمایی کشوری) و بند ب (سازمان میراث فرهنگی وگردشگری) فعالیت خود را از سال 1379 آغاز نموده است، در این سال ها همیشه رضایت کامل مسافران را مهمترین هدف خود قرار داده و با ارائه خدماتی با کیفیت و نو به مسافران و آژانس های همکار، توانسته در این صنعت پیشرو باشد.

 

خدمات آژانس مسافرتی گردش

آژانس مسافرتی گردش خدماتی از قبیل بلیط پروازهای داخلی و خارجی، هتل های داخلی و خارجی، تورهای داخلی و خارجی، بلیط قطارهای یک طرفه و رفت و برگشت، بلیط اتوبوس، تفریحات ، اجاره خودرو، ویزا، گشت و ترنسفر و بیمه مسافرتی به مسافران خود ارائه می‌دهد.شرکت گردش همگام با تحولات جدید در صنعت گردشگری و حرکت های شرکت های بین المللی به سمت حضور آنلاین، سایت خرید اینترنتی بلیط هواپیما، رزرو هتل و تور خارجی را با امکان رزرو آنلاین بیش از 900,000 هتل و 900 ایرلاین معتبر بین المللی در 1200 شهر در سراسر جهان به صورت ریالی فراهم آورده است.

 

خط مشی‌های آژانس مسافرتی گردش

آژانس مسافرتی گردش ، جهت ارائه خدمات بهتر، خط مشی هایی را برای خود درنظر گرفته است که به شرح ذیل می‌باشد:

  • احترام به مسافران، اعضا و شرکت ها و برآورده کردن نیازها و خواسته های آنها
  • افزایش و حفظ دائمی کیفیت خدمات با بکارگیری نظرات سازنده مشتریان 
  •  برقراری ارتباطات محکم با کارگزاران ، تامین کنندگان ، راهنمایان و خطوط هوایی و گزینش مدبرانه آنها
  •  شناسایی مکان های جدید گردشگری به همراه امکانات رفاهی در جهت گسترش خدمات جهانگردی و افزایش رضایت مشتریان
  •  گسترش فرهنگ آموزش و به روز رسانی دانش و مهارت مربوط به این صنعت به شرکت های عضو و پرسنل

 

کیفیت خدمات یکی از مهم ترین عواملی است که آژانس گردش در طراحی و ارائه خدمات خود در نظر دارد و همواره با انتخاب بهترین خدمات گردشگری و همکاری با بهترین کارگزاران تور خارجی، درصدد اجرای تورهای لوکس و ارائه خدمات درجه یک و شایسته گردشگران ایرانی است. رضایت حداکثری همسفران از تورهای آژانس گردش، مهر تاییدی بر کیفیت بالای خدمات گردش است.

کارشناسان آژانس مسافرتی گردش همواره آماده مشاوره و پشتیبانی مشتریان گرامی هستند. شما می توانید درصورت وجود هرگونه سوال، ابهام یا شکایت، از قسمت «تماس با ما» از راهنمایی بیشتری بهره مند باشید.

آژانس مسافرتی گردش

آژانس مسافرتی گردش

آژانس مسافرتی گردش

آژانس مسافرتی گردش